Aktualności

UKS KAPRY ARMEXIM

Aktualności

W sobotę 24.09.2016 w Ciechanowie odbyły się pierwsze kontrolne zawody dla Grupy Gimnazjalnej. Zawodnicy Trenera Piotra Golika wzieli udział w zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa. Pruszkowscy pływacy "wyłowili z wody" 10 medali ( 5 złotych, 2 srebrne ,3 brązowe) co w końcowej klasyfikacji dało 7 miejsce.

Na podium stawali :

Auguściak Magdalena 3 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Auguściak Michalina 1 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Duban Karolina 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym

Słowikowski Bartosz 1 miejsce na 50 m stylem dowolnym, 50m grzbietowym , 50m motylkowym

Tańska Joanna 1 miejsce na 50 m stylem motylkowym.

Należy tutaj zaznaczyć iż największy postęp w poprawie czasu życiowego zanotowali : Auguściak Magdalena 111% na 50 m stylem dowolnym oraz Jan Kucharski 111% na 50 m stylem motylkowy. Pozostali zawodnicy uzyskali czasy życiowe, gdzie klub łącznie uzyskał 104% postępu względem poprzednich czasów.

Statystyka indywidualna dostępna tutaj.

  statystyka zawody w Ciechanowie.